Nekrologi, kondolencje Rzeczpospolita

Nekrologi i kondolencje w "Rzeczpospolitej" w wydaniu ogólnopolskim:

  • ukazują się codziennie od poniedziałku do piątku
  • ukazują się stronach stronach ogłoszeniowych (strona z ogłoszeniami drobnymi i nekrologami) lub na stronach redakcyjnych (na stronach z artykułami)

Nekrologi i kondolencje w "Rzeczpospolitej" w wydaniu warszawskim:

  • ukazują się tylko w wydaniu wtorkowym i czwartkowym
  • ukazują się na stronach redakcyjnych (na stronach z artykułami)

 

Nekrologi lub kondolencje do wydania ogólnopolskiego zamówione do godziny 11.00 ukażą się w papierowym wydaniu Rzeczpospolitej następnego dnia. Nekrologi lub kondolencje, które wpłyną po godz. 11.00, ukażą się w drugim dniu od wpłynięcia zlecenia.

Nekrologi zamówione w weekend (sobota, niedziela lub święto) ukażą się 2 dnia roboczego od dnia wpłynięcia zamówienia.

Nekrologi do wydania warszawskiego na wtorek przyjmujemy do piątku do godz. 11.00. Nekrologi do wydania warszawskiego na czwartek przyjmujemy do wtorku do godz. 11.00

W celu zlecenia nekrologu lub kondolencji w Rzeczpospolitej należy wypełnić formularz zamówienia. Po otrzymaniu od Państwa zlecenia skontaktuje się z Wami nasz konsultant w celu potwierdzenia zamówienia.

Nekrologi lub kondolencje w Rzeczpospolitej mają wygląd narzucony przez redakcję, co oznacza, iż nie mają Państwo możliwości umieszczenia własnego projektu nekrologu lub wyboru rodzaju i wielkości czcionek.

Istnieje także możliwość zamieszczenia w nekrologach i kondolencjach znaków graficznych. Za publikację nekrologu lub kondolencji w wydaniu ogólnopolskim nie jest pobierana dodatkowa opłata, natomiast w przypadku wydania warszawskiego należy do ceny nekrologu lub kondolencji doliczyć dopłatę w wysokości 20 %.

Zamówienie na nekrolog mogą Państwo przesłać również faxem pod numer 71 341 98 85.